instalacje auto gazu LPG koszalin
montaż auto gazu LPG koszalin

Czy wiesz że...

Silnik zasilany gazem zużywa się znacznie wolniej niż zasilany benzyną, ponieważ LPG nie rozpuszcza oleju...

...więcej >>


  Urządzenie PP-4.

Przeznaczenie i zakres zastosowania.

Pistolet do pompowania ogumienia pojazdów samochodowych typ PP-4 przeznaczony jest do stosowania w stacjach obsługi pojazdów samochodowych, zakładach wulkanizacyjnych, stacjach benzynowych jak również w stacjach kontroli pojazdów.

      

W SKP pistolety typ PP-4 mogą być stosowane jako przyrządy do pomiaru i regulacji ciśnienia w ogumieniu pojazdu, które w rozumieniu §7 ust.1 pkt.3 załącznika nr 1 do rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 7 września 1999 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji kontroli pojazdów (Dz. Ustaw nr 81 z dnia 13 października 1999 r., poz. 918) stanowią wyposażenie stanowiska kontroli pojazdów. W tym przypadku pistolet typ PP-4 może być stosowany tylko w Stacjach Kontroli Pojazdów dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. i ogumienia pojazdu nie przekraczającego 0,4 MPa (4 bar) oraz dla Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów do pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t. (zakres wskazań 10 bar -1MPa)

Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz:
tel./fax: 94 346 91 15
e-mail:pro-but@pro-but.pl

PRO-BUT Autoryzowany Zakład Mechaniczno-Samochodowy
Koszalin-Jamno, ul.Koszalińska 65
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.copyright 2010: TopDrive Maciej Raczewski - Wszelkie prawa zastrzeżone

153510