instalacje auto gazu LPG koszalin
montaż auto gazu LPG koszalin

Czy wiesz że...

Silnik zasilany gazem zużywa się znacznie wolniej niż zasilany benzyną, ponieważ LPG nie rozpuszcza oleju...

...więcej >>


  Urządzenie PBK-1.

Urządzenie PBK-1 służy do kontroli elementów składowych instalacji gazowej w pojazdach mechanicznych bez potrzeby ich wymontowywania. Budowa konstrukcyjna urządzenia PBK-1 pozwala na sprawdzanie prawidłowości działania:
- zaworu nadmiernego wypływu (ZNW),
- szczelności obudowy głowicy wielozaworu,
- szczelności obudowy zbiornika gazu,
- elektrozaworu,
- parownika.

Urządzenie jest tak zbudowane, aby obsługujący mógł w prosty sposób przechodzić z jednego układu sprawdzającego do drugiego bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szybkozłączek i króćców. Układy kontrolne zabudowane są w obudowie wyposażonej w kółka jezdne, co czyni urządzenie łatwym w manewrowaniu i wygodnym w obsłudze.

URZĄDZENIE POSIADA CERTYFIKAT ZGODNOŚCI INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO ORAZ ŚWIADECTWO OCHRONNE URZĘDU PATENTOWEGO RP.

Posiadanie przez zakłady naprawcze, diagnostyczne urządzenia typu PBK-1 umożliwi uzyskanie zezwolenia na kontrolę i badanie pojazdów posiadających zamontowaną instalację gazową i wydanie stosownych świadectw legalizacyjnych.

Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz:
tel./fax: 94 346 91 15
e-mail:pro-but@pro-but.pl

PRO-BUT Autoryzowany Zakład Mechaniczno-Samochodowy
Koszalin-Jamno, ul.Koszalińska 65
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.copyright 2010: TopDrive Maciej Raczewski - Wszelkie prawa zastrzeżone

153513